דף הבית » נוף המושבה בפתח תקווה – דיור מוגן

נוף המושבה בפתח תקווה – דיור מוגן

נוף המושבהנוף המושבה, הינו דיור מוגן גריאטרי הממוקם בתוך סביבה מקסימה ומלבבת באזור השרון, בשכונת אם המושבות בפתח תקווה. הבית הוקם בשנת 1996 ומציע שירותים ושלוש מחלקות סיעודיות – מחלקת עצמאיים, מחלקה סיעודית ומחלקה מיוחדת לתשושים.

המגוון הרחב מאפשר לציבור רחב של קשישים להגיע למקום ולהשתלב באוכלוסיה הטובה במקום. בנוף המושבה ניתן למצוא חדר כושר איכותי המאפשר שמירה על אורח חיים בריא וספורטיבי, בהדרכה של צוות מיומן.

במקום בית כנסת, ספרייה גדולה, מספרה לטיפוח ושמירה על האסתטיקה של הדיירים, שירותי כביסה וכן פעילויות חברתיות ענפות ומעשירות, בהן הרצאות וחוגים שונים המרחיבים את עולמו הפנימי של כל דייר.

נוף המושבה נמצא בבעלות פרטית, עובדה המאפשרת מגע אישי ותשומת לב לפרטים הקטנים. נוף המושבה, בעל ייחודיות רבה ומשלב בתוכו דיור מוגן, דיור תומך ומחלקה סיעודית. בבית שלוש מחלקות שונות, כאשר כל אחת מן המחלקות עונה על צרכי אוכלוסיה אחרת.

מספר הדירות מוגבל, וכך גם מספר הדיירים במקום, מה שמקנה לבית אווירה אינטימית, מרווחת ונעימה, המאפשרת יחס אישי וחם וגם פיתוח של קשרי חברות אמיתיים בין הדיירים. כמו כן נהנים הדיירים מצוות מיומן ומסור מן השורה הראשונה בתחום וכן מצוות מקצועי ותומך.

שירותים רפואיים

נוף המושבה מתהדר בתחום הרפואי המפותח והרחב, המאפשר לאוכלוסיה עם צרכים משתנים לקבל סיוע ותמיכה. כך מתאפשרים חיים של אוכלוסייה קשישה סיעודית, הזקוקה לשירותים הייחודיים להם, לצד שירותים מיוחדים לדיירים במחלקת התשושים ובתווך מחלקה גדולה של קשישים עצמאיים.

במחלקת התשושים ישנם 42 מקומות, במחלקה הסיעודית יש מקום ל-24 דיירים, בעוד המחלקה המרכזית – מחלקת העצמאים מונה 60 דיירים. הצוות הרפואי-מקצועי של נוף המושבה מורכב מעובדים סוציאליים, אחיות, רופא פנימי ועוד צוות עובדים כללים, שמשקיעים את כל מרצם וזמנם על מנת לסייע ולדאוג לרווחת דיירי המקום.

נוף המושבה, מציע לאוכלוסייה במקום פעילויות העשרה,תרבות ובידור. בין היתר מועברים בבית חוגים מגוונים, לצד פעילויות העשרה קבוצתיות, הרצאות והעשרת הפעילות החברתית של כל דייר בבית.

חדר הכושר במקום מאפשר שמירה על כושר וחיטוב הגוף והמספרה מציעה לדיירי המקום טיפוח וטיפול קוסמטי. כל מעטפת השירותים הזאת לצד הסביבה האינטימית והמטופחת במרכז אזור השרון, מייצרת מקום מזמין מאוד הפונה לאוכלוסיה רחבה של קשישים ומציע אווירה מיוחדת במינה.

נוף המושבה שוכן בלב לבה של העיר פתח תקווה, במיקום נגיש ביותר, המאפשר מצד אחד את יתרונות העיר, כמו מסעדות, חנויות, ומרכזי שירות נוספים, לצד אווירה רעננה, סביבה ירוקה והרגשה כפרית ונעימה.

כתובת: פינסקר 6, פתח תקווה.

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715449

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר