דף הבית » מגדל נופים בירושלים – דיור מוגן

מגדל נופים בירושלים – דיור מוגן

מגדל נופיםמגדל נופים הוא מרכז דיור מוגן, הממוקם בשכונת יובל בירושלים ומשקיף על נופיה הקסומים. מגדל נופים מיועד לאוכלוסייה עצמאית בעיקרה, אך קיימת גם מחלקה סיעודית הפועלת ברישיון משרד הבריאות, לאלה הזקוקים לה.

המרכז החל לפעול בשנת 1984 ולו אופי התנהלות מיוחד ומלוכד, כמוסד ללא כוונת רווח, כאשר הדיירים הם אלה המנהלים אותו כמעין קהילה דמוקרטית. מגדל נופים מציע דירות מאובזרות, שירותים שונים לדיירים ולמשפחותיהם וכן מגוון פעילויות תרבות ופנאי. השפות המדוברות במקום הן עברית ואנגלית.

מגדל נופים נמצא בבעלות מוחלטת של הדיירים וכן מנוהל על ידם. המגדל מוכר כארגון ללא מטרות רווח, אשר כל הכנסותיו מופנות לשיפור השירותים והרחבת הבניין. לכל דייר זכות לקחת חלק בהחלטות ובהבעת דעה.

מגדל נופים הוא בניין שבו 13 קומות, אשר מכיל 157 דירות בגדלים שונים. כל דירה מאובזרת ומתאימה לאורח חיים עצמאי, כאשר לדיירים ישנה אפשרות לבחור בין דירה של 2 חדרים, 2.5 חדרים או חדר וחצי. בדירות יש אפשרות למרפסת סגורה או פתוחה. בדירות הותקנו מערכות אזעקה לקריאות מצוקה, טלוויזיה וטלפון, חיבור לאינטרנט, מים חמים והסקה.

מחלקה סיעודית

במקום קיימת מחלקה סיעודית קטנה ותומכת, אשר מיועדת לאכלס עד 21 דיירים. האגף נמצא בפיקוחו של מומחה לגריאטריה ומאייש אותו צוות של אחיות מסורות. המחלקה מצוידת בציוד רפואי מקצועי למען המטופלים במקום.

במגדל נופים מועסק צוות מקצועי,בניהם עובדים סוציאליים, פיזיותרפיסטים, דיאטנית ואחיות. המקום מתנהל בגישה שיתופית ומלוכדת ולדיירים יש מועצה הנבחרת מטעמם וכן צוותים שונים האחראים על תחומים שונים בהתנהלות השוטפת, בהתאם לצורכי הדיירים.

מגדל נופים מציע מגוון רחב של פעילויות תרבות ופנאי לדייריו כגון: חוגי שירה, ציור, ספרות, היסטוריה ותנ"ך, משחקי קלפים, הרצאות, מופעי בידור והופעות. במגדל נופים קיימים מבנים שונים, אשר נועדו לשמור על איכות חיים וסביבה של דייריו, כמו חדרי מחשב, ספרייה, חדרי כביסה, פינת חי מושקעת, אולם גדול לפעילויות, פינות ישיבה מקסימות, מינימרקט ומסעדה.

מגדל נופים ממוקם בשכונה שקטה בירושלים, למול נופים מרהיבים של איזור הבירה, אויר הרים צלול וסביבה משפחתית, חמה ותומכת.

כתובת : הנרייטה סולד 2  קריית יובל, ירושלים

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715449

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר