דף הבית » לב גנים דיור מוגן

לב גנים דיור מוגן

לב גניםלב גנים המחודש, הוא בית לדיור מוגן פרטי הממוקם בנווה פולג, ממש סמוך לנתניה. הבית המחודש עבר שיפוץ יסודי ביותר בכל המבנים והשטחים, ומשתרע על פני שטח רחב של שפע מבנים ציבוריים ונוף ירוק ופורח סביב, באחד האזורים היפים בארץ.

דיירי לב גנים נהנים ממתחם ספא חדיש ואיכותי, הכולל חדר טיפולים וחדר פיזיותרפיה. במקום יש שרותי מסעדה, קפיטריה ובר בריאות,  מרכז טכנולוגי הכולל עמדות אינטרנט ומחשבים לנוחות הדיירים, מרכז חוגים ויצירה, ספריה, אולם אירועים בו מתקיימות הרצאות ושאר פעילויות ועוד.

לב גנים, הוא בית דיור מוגן אשר נמצא בבעלותה של חברת בושמר, אותה רכשו לאחרונה משקיעים ישראלים ואמריקאיים במסגרת גדולה יותר של תאגיד נדל"ן SIG, הפועל שנים רבות בכל רחבי העולם ומפתח פרויקטים עוצמים בתחום הנדל"ן. בבעלות החברה בית נוסף לדיור מוגן, בית שבעה כוכבים.

הדירות בלב גנים מונות כשמונים יחידות, בגדלים שונים של חדר אחד (דירת סטודיו), שני חדרים וגם שלושה חדרים. שמו הטוב של הבית ידוע גם בשל הדירות המושקעות והמותאמות ברמה המקסימאלית לאוכלוסיית הגיל השלישי. הבתים משתרעים על פני שטחים רחבים וירוקים ומציעים איכות חיים לדיירי המקום.

לב גנים מציע שירותים רפואיים ושירותי סיעוד לדיירי הבית. המחלקה הסיעודית פועלת ברישיון משרד הבריאות, מונה 24 מיטות ומכילה את כל הציוד הנדרש לטיפול בדיירים. הצוות של המחלקה הסיעודית כולל אחריות של רופאים, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק ועוד. המחלקה נותנת מענה לאורך 24 שעות היממה.

לב גנים מציע מגוון של פעילויות ייחודיות למקום כגון "חדר כושר מנטאלי", שמטרתו לפתח את החשיבה, היצירה והדמיון, על מנת לשמור על אתגרים פתוחים. המקום מציע גם טיפולי יופי, התעמלות בונה עצם ופעילויות נוספות.

לב גנים הממוקם בנווה פולג נהנה מהיתרון של קרבה למרכזי בילוי, קניות, בנקים ועוד, לצד מרחב שקט, ירוק ומנותק מהעיר ההומה.

כתובת: לב גנים, רחוב מנדלי מוכר הספרים 10, נתניה.

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715449

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר