דף הבית » דיור מוגן – דור כרמל בחיפה

דיור מוגן – דור כרמל בחיפה

דיור מוגן דור כרמלבית דור כרמל ממוקם בשכונת נווה שאנן בחיפה ומהווה אחד מבתי הדיור המוגן הפרטיים המובילים בחיפה. הבית מציע לדייריו את כל מה שאפשר לחלום עליו בתחום הדיור המוגן: מרכז ספורט משוכלל עם שפע של מרחבי פעילות, חוגי התעמלות, תכניות כושר אישיות ועוד.

בתחום החברה והתרבות מציע דור כרמל מגוון של אירועים, קונצרטים, חגים משותפים, חוגים והרצאות במגוון תחומים. בית דור כרמל הוא חלק משני בתי דיור מוגן השייכים לחברת נווה דור דיור מוכן בע"מ. הבית השני הוא בית דור טבעון הממוקם בקרית טבעון.

חברת נווה דור שייכת לקבוצת נווה שוסטר אשר הוקמה על ידי צבי שוסטר בתחילת שנות השבעים ומהווה אחת מקבוצות הנדל"ן המובילות בארץ. הדירות בדור כרמל מחולקות לדירות בנות חדר וחצי ושני חדרים. הדירות מאובזרות ברמה מדוקדקת עד לפרטים הקטנים ומאפשרות לדיירים ליהנות מאיכות חיים גבוהה בתוך הבית האישי. הדירות כוללות מטבח, חדר שירותים ורחצה, סלון, מרפסת שירות ועוד.

האגף סיעודי בבית דור כרמל בנוי באופן מרווח ביותר וכולל חדרי פעילויות, אולם פיזיותרפיה וחדרים המיועדים לטיפול באמצעות ריפוי בעיסוק. המחלקה הסיעודית מתמקצעת בטיפולים המיועדים לשקם ולחזק את הדיירים, בעזרת צוות מיומן הכולל רופאים, אחיות, מטפלים, עובדים סוציאליים ועוד.

תחום הריפוי בעיסוק באגף הסיעודי הוא תחום מוביל אשר מושקע ביותר על ידי צוות המקום אשר רואה לנגד עיניו את החשיבות של שמירה ושיפור הזיכרון, קיום אינטראקציות חברתיות, העלאת המשמעות לחיי היום יום ועוד.

דור כרמל מפעיל חבורת זמר של המקום אשר מופיעה במקום ובמקומות נוספים. עוד פעילויות ייחודיות שמציע המקום הן מסיבות, חגיגות בחגים כגון פורים וחנוכה ועוד.

בית דור כרמל ממוקם במקום מרכזי בחיפה, בשכונת נווה שאנן הידועה. השכונה מציעה לתושביה מגוון רחב של שירותים הכוללים את כל מה שדרוש: סופרמרקט, בנקים, שירותי דואר, שירותים רפואיים ועוד.

במרחק נסיעה בתחבורה ציבורית, ניתן להגיע למרכזים הרפואיים הראשים של חיפה ולבתי החולים, לחופי הים וכן לקניונים ולמרכזי הבילוי בצפון.

כתובת: דור כרמל, רחוב גדליהו 1, חיפה

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715449

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר