דף הבית » דיור מוגן אחוזת צהלה – תל אביב

דיור מוגן אחוזת צהלה – תל אביב

אחוזת צהלהאחוזת צהלה, הממוקמת בצפון תל אביב, בשכונת צהלה החדשה, הינה אחוזה מפוארת לדיור מוגן המציעה תנאים איכותיים ביותר לדייריה, פעילויות מגוונות ומבחר פעילויות במרחק נסיעה מהמרכז שוקק החיים של תל אביב.

אחוזת צהלה מציעה לדייריה שפע של פעילויות תרבותיות וספורטיביות. במועדון הספורט של האחוזה ניתן ליהנות מחדר כושר, בריכה וממיטב חוגים איכותיים, הרצאות, ומגוון רב של תכנים מעניינים.

אחוזת צהלה הינה אחת מארבע האחוזות היוקרתיות של אחוזת רובינשטיין, רשת מובילה בארץ לדיור מוגן פרטי. רשת אחוזות רובינשטיין ידועה במקצועיותה ובאיכויותיה בכל האחוזות שהיא מפעילה ברחבי הארץ: אחוזת פולג בקיבוץ תל יצחק, אחוזת ראשונים בראשון לציון, אחוזת בית הכרם בירושלים ואחוזת צהלה בתל אביב.

אחוזת צהלה מציעה מגוון דירות לדייריה: דירות בנות שני חדרים, שלושה וארבעה חדרים, וגם פנטהאוזים המאפשרים אירוח ושהייה מרווחת. הדירות הגדולות של שלושה חדרים כוללות חדר שירותים נוסף, ובכל הדירות יש חדר אמבטיה איכותי, מערכת מיזוג משוכללת, מערכת קריאת מצוקה, מטבח מאובזר ושירותים נוספים לרווחתו של הדייר. באחוזה כשלוש מאות חדרים.

מחלקות סיעודיות

אגף השירות הסיעודי מעניק שירותים סיעודיים ורפואיים לדיירי אחוזת צהלה בשתי מחלקות מקצועיות שקיימות במקום: מחלקת החלמה, המיועדת למחלימים מניתוח או אשפוז וזקוקים להמשך טיפול וסיוע (המחלקה מקבלת גם אנשים שאינם דיירי המקום).

המחלקה השנייה היא מחלקת PRIVATE CARE, מחלקה המעניקה סיוע אישי צמוד לדיירים הזקוקים לכך, בחדרם ובסביבתם שלהם, מבלי לפגוע בפרטיותם ובאורח חייהם.  במחלקות אלו מתקיימות פעילויות רגילות של ספורט, חברה ותרבות.

אחוזת צהלה מציעה בנוסף לפעילויות הקבועות של המקום, לוח חודשי של פעילויות מתחלפות ובו שפע של הרצאות, מפגשים, תחרויות כמו חידון התנ"ך ועוד. ניתן להגיע ל"אירועי התרשמות" של המקום ולקבל מושג אישי יותר באשר למקום.

אחוזת צהלה הממוקמת בלב השקט של צפון תל אביב, מאפשרת לדייריה את איכות החיים הגבוהה ואת השקט הנעים, לצד פעילויות תוססות של תל אביב הגדולה. איכות החיים הגבוהה בשכונת צהלה מבטיחה אוכלוסיה איכותית ומגוון רחב של חברים חדשים להכיר ולבלות עימם.

כתובת: רח' סשה ארגוב 18, תל אביב

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715449

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר