דף הבית » דיור מוגן – אחוזת בית

דיור מוגן – אחוזת בית

אחוזת ביתאחוזת בית הוקמה בשנת 1993 באזור יפהפה בין רעננה להרצליה, כשפארק רעננה ממוקם בקרבת מקום, כמו גם מרכזי קניות באזור.

אחוזת בית מציעה לדייריה מגוון רחב של פעילויות ומרחבים נוחים וגדולים לשהות בהם כגון אולם תרבות, בית קפה, בית כנסת, מרכז ספורט מפואר, בריכת שחייה, ספרייה, מכון קוסמטיקה, הרצאות וחוגים, עמדות אינטרנט, טיילת מקסימה ורעננה וכן פינות ישיבה רבות.

במקום מתגוררים מאות דיירים, ממגוון רחב של אוכלוסייה, כאשר דוברי אנגלית נהנים במיוחד מהימצאותם של אנשים הדוברים את שפתם באחוזה.

אחוזת בית הינה בבעלות חברת מליבו ישראל בע"מ, אחת החברות המובילות בתחום הבנייה בישראל. חברת מליבו ישראל בע"מ מתכננת, בונה ואחראית על תפעול מיזמים שונים למסחר, מגורים ותעשייה.

שלושת המבנים במקום, בני חמש קומות כל אחד, מכילים כ-300 יחידות המיועדות לבודדים או לזוג. ישנן דירות חדר מרווחות עם מרפסת או בלי מרפסת, דירות סטודיו, דירות של שני חדרים ושל שלושה חדרים.

בבניין הרביעי, הנמצא כרגע בבנייה, נבנות דירות של שניים ושלושה חדרים. בבניינים הקיימים יש גם מטבח מאובזר וחדר אמבטיה ברמה גבוהה, כמו גם מיזוג אוויר ושירותים נוספים כגון כבלים, קו טלפון ואנטנה מרכזית.

אחוזת בית מציעה לדייריה גם אגף סיעוד הכולל מחלקה סיעודית ומחלקה לתשושי נפש. שתי המחלקות המציעות שירותי טיפול איכותיים לדיירים, ופועלות ברישיון ובפיקוח משרד הבריאות. את האגף מנהל פרופ' אברהם אדונסקי, מנהל המערך הגריאטרי בביה"ח תל השומר.

שירות נוסף שמציעה אחוזת בית הינו דיור PRIVATE CARE – דיור מוגן תומך המציע טיפול אישי עבור הדייר בדירה פרטית, בהתאם לצרכים האישיים של הדייר ובתיאום איתו. דיור מוגן תומך מציע לדייריו לאכול בחדרם, בחדר האוכל הסיעודי או בחדר האוכל המרכזי של האחוזה, כמו גם השתתפות בפעילות הבית בהתאם ליכולתם ולרצונם. הדיור המוגן התומך ממוקם בצמוד למרכז הסיעודי שמציעה האחוזה.

הפעילויות והחוגים אשר מציעה אחוזת בית הינן רבות. כדאי לציין את מבחר פעילויות הספורט שמציע מרכז הספורט כגון: טאי צ'י, שחייה, התעמלות שיקומית במים, פלדנקרייז ועוד.

אחוזת בית ממוקמת באזור יפהפה בלב השרון, בעיר רעננה, הידועה באיכות החיים הגבוהה שלה. האחוזה ממוקמת בסמוך למרכזי קניות, תרבות, מסחר ובילוי וכן בסמוך לפארק רחב ידיים ויפהפה. במקום פועלת תחבורה ציבורית המאפשרת גישה נוחה לכל המקומות הסמוכים.

כתובת: אחוזה 269, רעננה.

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715449

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר